O NAS

DLA KOGO POWSTAŁ BIKER PUB???

Tworzymy to miejsce od lat z myślą o turystach, rodzinach z dziećmi szukających miejsca na obiad, zmęczonych wędrowcach szukających spokojnego punktu na nabranie sił.

Biker Pub to także idealne miejsce na organizację imprez, teren może pomieścić do 150 osób! Organizacja wesel, chrzcin czy komunii jest tu zawsze mile widziana. Mamy doświadczenie i zaplecze konieczne do przeprowadzenia udanych spotkań.

o-nas.jpg
 
 

Atrakcje w Biker Pub

DLA DZIECI

Plac zabaw, zjeżdżalnia, duży i bezpieczny trawiasty teren oraz boiska do gry - to idealne miejsce do zabawy. Bliskość lasu zapewnia wszystkim świeże powietrze. Pod czas imprez okolicznościowych zapewniony jest kącik zabaw dla dzieci. Szczególnie zapraszamy wycieczki szkolne - Biker Pub posiada dogodny dojazd z Warszawy oraz prowadzi stąd bezpośredni szlak pieszy przez Puszczę do Truskawia, mogił żołnierskich i rezerwatów przyrody.


AKTYWNY WYPOCZYNEK

Do dyspozycji mamy duży zielony teren, na uboczu, z boiskami do siatkówki i kometki, tor łuczniczy 25 m na 2 stanowiska (uwielbiany przez dorosłych i dzieci), tyrolkę, zjeżdżalnię. Stanisławów to idealny punkt do wypadów rowerowych lub na nartach biegowych na terenie Puszczy Kampinoskiej. Obok przebiega Kampinoski Szlak Rowerowy ☛. Trafiają do nas także jeźdzcy na koniach oraz oczywiście liczni piesi turyści.


NASZA KUCHNIA

Menu naszego baru to smaki dobrze znane turystom, zawsze mamy pierogi, dobre zupy i kiełbaskę na ognisko. W upały serwujemy chłodniki, na chłody bigos i leczo. Wszystko robimy na miejscu, jak w domu. Najlepsza zupa to grzybowa z podgrzybków, a nie z pieczarek. a kiełbasa tylko z zaprzyjaźnionej masarni, a nie z Tesco. Jeżeli macie chęć na pieczonego prosiaka, nie ma sprawy! Chleb ze smalcem i własne ogórki mocno czosnkowe i chrzanowe (pyszne). Dla dzieci serwujemy specjalne przysmaki: Głodnego Łosia, Wesołej Wiewiórki, Szczęśliwego Bobra


IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE, EVENTY, WYCIECZKI SZKOLNE

Duża sala, obecnie na 80 osób (niebawem dla 100), oraz duży ogrodzony teren zielony pozwalają nam organizować bardzo udane wesela, chrzciny czy komunie, lub bardziej kameralne spotkania w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół, spotkania firmowe, eventy oraz gościć u siebie zorganizowane wycieczki uczniów i studentów zwiedzających Puszczę Kampinoską.

 

 


 

ALKOHOL, PIWO

Pub w nazwie zobowiązuje. Lejemy z beczki świeży jasny Litovel i świeży ciemny Staropramen - UWAGA !!!! niefiltrowany - przepyszny - nadaje życiu kolorów! W chłodne dni i w czasie kuligów na gości czekają rozgrzewające trunki i grzańce.

DOJAZD

Autobusem miejskim linii 729. Szczegółowy weekendowy rozkład jazdy z Os.Górczewska ☛ Dla samochodów przygotowaliśmy bezpieczny parking, dla rowerów stojaki.